fbpx
ej:aj obličej

Největší česká databáze AI nástrojů

Počet nově přidaných AI nástrojů ➡ 
0
Celkový počet AI nástrojů ➡ 
0

Použijte filtry pro snadnější hledání...

Filtruj podle CENY

Filtruj podle POUŽITÍ

Třídit podle

Active filters

Kategorie produktu: A/B testy

... nebo si projděte všechny nástroje níže

Chcete AI [ej:aj] novinky do e-mailu?

This Model Does Not Exist

,
Ailice je influencer generovaný umělou inteligencí! Každých 15 minut se zveřejní nová fotografie. Hlasujte pro své oblíbené a pomozte rozhodnout, kterou zveřejní na Instagram každý den.
Zjistit více Přejít na web

AI Experiments

,
AI Experimenty jsou prezentací společnosti Google jednoduchých experimentů, které usnadňují každému zkoumání strojového učení pomocí obrázků, kreseb, jazyka, hudby a dalších prvků. Zde naleznete nástroje, jako je TalkToBooks a TeachableMachine.
Zjistit více Přejít na web

Talk To Books

,
Nový způsob prozkoumávání nápadů a objevování knih. Vyhledejte pasáže z knih pomocí experimentálního umělé inteligence tím, že vytvoříte výrok nebo položíte otázku.
Zjistit více Přejít na web

GPT-Me

,
Je to umělá inteligence, která se učí čím víc s ní mluvíte a poskytuje vám doporučení o vás samých, které vás mohou překvapit. 👀 Stále se nachází v beta verzi,...
Zjistit více Přejít na web

Papers GPT

,
Umožňuje vám předávat jakékoli vědecké práce do GPT, abyste jí poskytli hluboké přizpůsobené znalosti. V současné době jde o UX testovací verzi konečného cíle propojení libovolných dat.
Zjistit více Přejít na web

NSFW Checker

Stabilní difuze obsahuje (špatně zdokumentovaný) kontrolní mechanismus bezpečnosti. S několika úpravami je možné ji použít s libovolnými obrazy, nejen s těmi generovanými umělou inteligencí. Kontrola obrázku trvá několik minut.
Zjistit více Přejít na web

Ask My Book

,
Ask My Book je experiment s umělou inteligencí od Sahila Lavingii, zakladatele Gumroad, aby jeho kniha byla přístupnější. Můžete použít Ask My Book, abyste položili otázku a dostali odpověď jeho...
Zjistit více Přejít na web

Alethea

Alethea AI pracuje na umožnění vytváření interaktivních a inteligentních NFT (iNFT).
Zjistit více Přejít na web
has been added to your cart.
Checkout