AI nástroje v kategorii

Právní asistent

Podívejte se na výpis AI nástrojů v této kategorii, nebo zkuste vyhledávání.


Chcete AI novinky do e-mailu?

Kategorie: Právní asistent

Humata AI

, ,
Nahrajte PDF a získejte z něj odpovědi. Vytvořte zprávy 100krát rychleji. Rozumějte technickým dokumentům 100krát rychleji. Analyzujte právní dokumenty 100krát rychleji.
Zjistit více Přejít na web

DoNotPay

První robotický právník na světě. Aplikace DoNotPay je domovem prvního robotického právníka na světě. Bojujte proti korporacím, překonávejte byrokracii a žalujte kohokoli stiskem tlačítka.
Zjistit více Přejít na web

AI Lawyer

Sbohem drahé konzultace, dlouhé čekání na termíny a matoucí právní texty. S platformou AI-lawyer můžete získat odborné právní rady a nástroje pro vytváření/sumarizaci/porovnávání dokumentů kdykoli a kdekoli. Naše uživatelsky příjemné...
Zjistit více Přejít na web

Maigon.io

Maigon řešení zahrnují moduly pro specifické smluvní dokumenty a také typu smlouvy nezávislou API. Všechny produkty od Maigonu integrují nejmodernější technologii hlubokého učení, aby zajistily maximální přesnost a efektivitu.
Zjistit více Přejít na web

Legalese Decoder

Okamžitě zjednodušujte každodenní žargon a právnické výrazy: Navrženo tak, aby přijelo právní dokument jako vstup a vytvořilo verzi dokumentu, která je napsána srozumitelnějším jazykem.
Zjistit více Přejít na web

PatentPal

Generativní AI pro duševní vlastnictví. Automatizujte strojové psaní ve svých patentových přihláškách.
Zjistit více Přejít na web

Darrow AI

AI-Powered Justice Intelligence Platform od společnosti Darrow skenuje reálná data, aby detekovala škodlivé události, určila počet obětí, předpověděla legislativní výsledek a posoudila finanční hodnotu případu. Přední advokáti spolupracují s Darrowem,...
Zjistit více Přejít na web

Ferret

, ,
Nejvýkonnější AI aplikace Ferretu v kombinaci s prvotřídními informacemi vám poskytuje exkluzivní informace o vztazích, které vám mohou pomoci vyhnout se jedincům s vysokým rizikem a rozpoznat slibné příležitosti.
Zjistit více Přejít na web

Detangle.ai

Detangle vám poskytuje vygenerovaná shrnutí vašich právních dokumentů pomocí umělé inteligence, aby jste je mohli skutečně pochopit.
Zjistit více Přejít na web

Legal Robot

Právní poradenství vyžaduje pečlivou analýzu zákona a jeho uplatnění v konkrétní situaci. Legal Robot poskytuje informace vygenerované automatizovanou analýzou vašich právních dokumentů v souvislosti s jinými právními dokumenty a precedenty....
Zjistit více Přejít na web

Activazon

Activazon je analytická služba pro hlášení zločinů, navržená ke zajištění informovanosti obyvatel a návštěvníků o aktivitách, které se odehrávají v jejich sousedství a jiných.
Zjistit více Přejít na web

Casetext

,
Moderní vyhledávací technologie, která najde případy, které Lexis a Westlaw přehlédli. Neriskujte přehlédnutí precedensu. Získejte rychlejší a přesnější právní výzkum za dostupnou cenu.
Zjistit více Přejít na web